NetRiders - národní kolo (5.4.2014 - FIT ČVUT)
CCNA
  1. Lukáš Nagy - Fakulta informačních technologií ČVUT, Praha
  2. Marek Suchánek - Fakulta informačních technologií ČVUT, Praha
  3. Jiří Škorpil - Fakulta informačních technologií VUT, Brno
CCENT
  1. Vojtěch Sajdl - Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín
  2. Jakub Šponiar - Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava
  3. Vojtěch Šimko - Střední škola informačních technologií, Frýdek-Místek
ITE
  1. Pavel Ježek - Střední škola a Vyšší odborná škola aplikované kybernetiky, Hradec Králové
  2. Jan Klán - Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň
  3. Jakub Žák -Střední průmyslová škola, Přerov

HS3 - národní kolo (4.4.2014 - FIT ČVUT)
  1. Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň
  2. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk
  3. Vyšší odborná škola a Střední škola technická, Česká Třebová
  4. Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem
  5. Střední škola informačních technologií, Frýdek-Místek
  6. Střední škola a Vyšší odborná škola aplikované kybernetiky, Hradec Králové
  7. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín
  8. Smíchovská střední průmyslová škola, Praha
  9. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava
  10. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Plzeň
  11. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek
  12. Střední průmyslová škola, Přerov
  13. Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň
  14. Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví, Brno 
  15. Střední průmyslová škola elektrotechnická, V Úžlabině, Praha
NetRiders - školské kolo
CCNA
  1. Vojtěch Jirsák - Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Šumperk
  2. Lukáš Nagy - České Vysoké Učení Technické - Fakulta Informačních Technologií, Praha 
  3. Marek Suchánek - České Vysoké Učení Technické - Fakulta Informačních Technologií, Praha 
  4. Jiří Škorpil - Vysoké Učení Technické - Fakulta Informačních Technologií, Brno
  5. Jakub Kopřiva - Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň
  6. Václav Mach - České Vysoké Učení Technické - Fakulta Informačních Technologií, Praha 
  7. Tomáš Kábrt - České Vysoké Učení Technické - Fakulta Informačních Technologií, Praha 
  8. Jiri Havránek - Smíchovská střední průmyslová škola, Praha
  9. Richard Knotek - Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Šumperk 
  10. Martin Petráň - Univerzita Pardubice
  11. Dominik Martínek - Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň
  12. Ondřej Wantula - Střední škola informačních technologií, Frýdek-Místek
  13. Yunus Turk - Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň
  14. Tomáš Dominik - Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Šumperk
  15. Jan Kellner - Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové 
  16. Lukáš Novák - Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava
  17. Jakub Žák - Střední průmyslová škola, Přerov
  18. Vladimír Fojtík - Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Šumperk
  19. Petr Harmady - Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň
  20. Filip Krulich - Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové

CCENT
  1. Vojtěch Šimko - Střední škola informačních technologií, Frýdek-Místek
  2. Jan Dominik - Střední škola informačních technologií, Frýdek-Místek
  3. Tomáš Kolarčík - Střední škola informačních technologií, Frýdek-Místek
  4. Adam Čech - Střední škola informačních technologií, Frýdek-Místek
  5. Martin Fischer - 
  6. František Štrba - Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem
  7. Jakub Šponiar - Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava
  8. Dominik Czepiec - Střední škola informačních technologií, Frýdek-Místek
  9. Pavel Janko - Střední škola informačních technologií, Frýdek-Místek
  10. Tomáš Michalák - Střední škola informačních technologií, Frýdek-Místek
  11. Tomáš Roško - Střední škola informačních technologií, Frýdek-Místek
  12. Tomáš Roubíček - Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem
  13. Vojtěch Sajdl - Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín
  14. Ondřej Kupka - 
  15. Robin Maderský - Střední škola informačních technologií, Frýdek-Místek
  16. Lukáš Veteška - Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové
  17. Lukáš Syrovátka - Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem
  18. Marián Seltenreich - Střední škola informačních technologií, Frýdek-Místek
  19. František Passauer - Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o., H. Králové
  20. Karel Manda - Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň
ITE
  1. Jan Stránský - Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové
  2. Monika Dokoupilová - Střední průmyslová škola elektrotechnická, V Úžlabině, Praha
  3. Jakub Žák - Střední průmyslová škola, Přerov
  4. Simona Myšková - Střední průmyslová škola elektrotechnická, V Úžlabině, Praha
  5. Jaroslav Vedral - Střední průmyslová škola elektrotechnická, V Úžlabině, Praha
  6. Jan Skutil - Střední průmyslová škola elektrotechnická, V Úžlabině, Praha
  7. Jiří Šimůnek - Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové
  8. Filip Nedbal - Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín
  9. Pavel Ježek - Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové
  10. Tomáš Praus - Střední průmyslová škola elektrotechnická, V Úžlabině, Praha
  11. Matěj Jíša - Střední průmyslová škola elektrotechnická, V Úžlabině, Praha
  12. Martin Budínsky - Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o., H. Králové
  13. Jan Klán - Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň
  14. Tomas Balihar - Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové
  15. Michal Junek - Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové
  16. Petr Matoušek - Střední průmyslová škola elektrotechnická, V Úžlabině, Praha
  17. David Voda - Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové
  18. Michal Hojgr - Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Šumperk
  19. Martina Egrtová - Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín
  20. Jakub Chladek - Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Šumperk