Výsledky (národní kolo 24.03.2017Hradec Králové, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o..)

1. SŠIT Frýdek-Místek

2. SŠTE Brno

3. SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky

4. VOŠ a SPŠ Šumperk
5. SŠ informatiky a finančních služeb, Plzeň
6. VOŠ a SŠT Česká Třebová
7. SŠ teleinformatiky, Ostrava 
8. VOŠ a SPŠE Plzeň
9. SPŠ a VOŠ Písek
10. SŠ informatiky a finančních služeb, Plzeň
11. SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky 
12. SPŠ Trutnov
13. VOŠ a SPŠ Jičín
14. SPŠE V Úžlabině
15. SPŠ na Proseku
16. SPŠ Ústí nad Labem
17. SPŠ Elektrotechniky a informatiky, Ostrava
18. SPŠ Trutnov
19. SPŠ a OA Bruntál
20. SPŠ a OA Bruntál

Kategorie NAG-IoE - úroveň pokročilí

 Pořadí id Název školy Název týmu
 1 22 SOŠ strojní a elektrotechnická, Velešín Technofobici
 2 34 SŠ informačních technologií, Frýdek - Místek Malinovky
 3 52 SOŠ, Handlová orlIoE
 4 28 SPŠE a informatiky, Ostrava Horké maliny se vrací
 5 24 SPŠ a VOŠ, Písek Špéjovci
 6 32 SPŠ, Přerov SNSV
 7 6 Smíchovská SPŠ, Praha SSPŠ IoE
 7 8 SOŠE, COP, Hluboká nad Vltavou SOSEHL
 7 31 SPŠ, Přerov Binary Trio
 7 33 SPŠ, Trutnov KWKraspBians
 7 46 VOŠ obalové techniky a SŠ Štětí EUBL


Kategorie NAG-IoE - úroveň základní  (25.03.2017, Hradec Králové)

PořadíBodyidNázev školyNázev týmu1.kolo2.koloon-site
132542VOŠ a SPŠ, JičínMikrocheap9292141
231715SPŠ Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizeceCisco Extreme Packet Masters5673188
331635Střední škola informačních technologií Frýdek - MístekgreenLab98100118
425327Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky OstravaKIoE6681106
524921Střední odborná škola strojní a elektrotechnická VelešínITstorm989259
623743VOŠ a SPŠE PlzeňKombajn Crew469794
714412SOU elektrotechnické PlzeňiSOUESense462771
812018SPŠE V Úžlabině Prahafsociety66540
91159SOŠE, COP Hluboká nad VltavouCore-Bit80035
1010649Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, ŠumperkMaterminds484612
1110650Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká TřebováTranzistoři48580
129036Střední škola informatiky a finančních služeb, PlzeňBarndemol9000
138641Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizaceKysko44420
147840Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizaceV524540
157451SOŠ, HandlovásokolIoE46280
166523Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, p. o.Connection Lost30035
176419SPŠE V Úžlabině PrahaAuťáci6400
176430Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola LiberecNerd Alert6400
195416SPŠE Ječná 30 PrahaByebyePiPi30024
204211SOU elektrotechnické PlzeňKubi a spol4200
21354Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské HradištěHeroes20150
221020Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, HořoviceNever Lucky1000
23448Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, ŠumperkPáni elektrikáři400