Historie‎ > ‎

Výsledky NAG2018

Výsledky (národní kolo 22.3.2018Hradec Králové, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o..)

1.Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Ostrava (14)
2. Střední průmyslová škola, Trutnov (8)
3. VOŠ a SŠT Česká Třebová (2)
4. SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, HK (4)
4. Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň (9)
4. VOŠ a SPŠ, Jičín (11)
5. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál (1) 
5. SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, HK (3)
5. VOŠ a SŠT Česká Třebová (5)
5. SPŠE V Úžlabině (7)
6. Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň (12)
6. VOŠ a SPŠ Šumperk (16)
6. Střední škola teleinformatiky, Ostrava (17)
7. Střední škola informačních technologií, FM (10)
7. SPŠOA, FM (13)
7. Střední průmyslová škola na Proseku (15)
7. SOSEHL Hluboka nad Vltavou (18)
7. SPŠ Třebíč (19)
8. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál

Kategorie NAG-IoT (23.3.2018, Hradec Králové)
Číslo
týmu
Název školyNázev týmuBody
1.kolo
Pořadí
1.kolo
Body po 2. kolePořadí po 2. koleCelkový počet bodůCelkové pořadí
22VOŠ a SPŠ JičínDROP ALL DATABASES120120934091
5SPŠE a informatiky OstravaOstravaci112720453842
30SŠ informačních technologií Frýdek-MístekInfinity Rivals120124013783
34SPŠ a VOŠ PísekRychlé želvy112720643514
28SŠ informačních technologií Frýdek-MístekGross Electric Product1155163103435
21VOŠ a SPŠ ŠumperkMalinyPi1011019382836
9Gymnázium a SPŠE a inf. Frenštát pod RadhoštěmTradiční beskydská malinovice120123722627
33SŠ informatiky a finančních služeb PlzeňTeam 404931216892488
20SPŠE PrešovTím Čechov a Slovákov106919972399
3SOŠ strojní a elektrotechnická VelešínUnreleased Code1136201622610
12SPŠ Ústí nad LabemThe Fellowship of Packet70161211521111
13SPŠE Ječná 30 Praha 2PiPiHome90131321219212
6SPŠSE a VOŠ LiberecRTFM4025572418713
39SOUE v PlzniiSOUEsense58191251416514
2SŠ spojů a informatiky TáborElectronic Intouchables73151381113815
24Hotelová škola, OA a SPŠ TepliceSPŠ Teplice11841321213216
7SPŠSE a VOŠ LiberecCircuit Destroyers2829282911817
14SPŠE a informatiky OstravaHackmařík s-r-o961196169618
15SPŠE Ječná 30 Praha 2hehlboys681768219319
11SPŠE V ÚžlabiněIoT_JTJ651892179220
17Gymnazium a SOS RokycanyGaSOS17821487188721
35SPŠE PrešovBlueberries522081198122
25SPŠE a VOŠ PardubiceWithoutName502179207923
16OA, VOŠ a Jazyková škola Uherské HradištěZatimNevim352762226224
10SPŠE V ÚžlabiněIoT_MOD502158235825
26SPŠE a VOŠ PardubiceHaribáči502150255026
31SPŠ a VOŠ PísekDROP TABLE users502150255026
27SOŠE, COP Hluboká nad VltavouSOSE Hluboka382638273828
32SŠ informatiky a finančních služeb PlzeňWorkoholici z Infisu322832283229
18Gymnázium a SOŠ Rokycany193026302630
29SOŠ a SOU HořoviceTDU Neptun03210311031
1SPŠ a OA, Bruntál, p. o.Sekretářky431432432
4SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín032033033
8SPŠ PřerovPrumkaři032033033
19VOŠ a SPŠ ŠumperkRaspberryGeeks032033033
23VOŠ a SPŠ ŠumperkBoží svářeči na nepájívém poli032033033
36VOŠ a SPŠE PlzeňErntemaschine032033033
37VOŠ a SŠ ŠtětíTitáni032033033
38VOŠ a SŠ Štětí032033033