Historie‎ > ‎

Výsledky NAG2020

S ohledem na zákaz konat hromadné akce a celkový vývoj situace v souvislosti s šířením nákazy nemoci COVID-19 způsobené koronavirem jsme bohužel nuceni zrušit konání on-site kola soutěže NAG. Kategorie NAG-IoT byla uzavřena dle bodů po 2. kole.

Vzhledem k neuskutečnění stěžejního on-site kola se organizátoři rozhodli vyhlásit 4 vítěze s nejvyšším bodovým ziskem po 2. kole a mezi ně rovnoměrně rozdělit výhru.

Kategorie NAG-HS3
(národní kolo 26.3.2020Hradec Králové, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o.)


Kategorie NAG-IoT
(27.3.2020, Hradec Králové, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o.)

Číslo týmuNázev školyNázev týmuBody 1.koloBody 1.koloBody po 2. kolePořadí po 2. koleCelkové pořadí
35Spojená škola, Komárňanská 28, Nové ZámkyPaintesters98119411
19SPŠE V Úžlabině, Praha 10Team 1996319021
36Spojená škola, Komárňanská 28, Nové ZámkyCisco May Cry96319021
22VOŠ a SPŠ JičínSwitch Ková98118941
17GaSPŠEI Frenštát p.R., p. o., Frenštát pod RadhoštěmalgoritmickyGulas96318455
20Střední škola průmyslová a umělecká OpavaTheBIGone91718366
4Stredná priemyselná škola elektrotechnická PrešovNullPointerException822217877
42VOŠ obalové techniky a Střední škola, ŠtětíZákladníOtázkaŽivotaVesmíruVůbec901017688
11SPŠ a VOŠ PísekBudkaři901017599
21VOŠ a SPŠ JičínKlimaServis_v292617599
33Spojená škola, Komárňanská 28, Nové ZámkyBravo Šesť83211731111
40SPŠE a VOŠ Pardubice40489121731111
16GaSPŠEI Frenštát p.R., p. o., Frenštát pod RadhoštěmHaHaHaRobotics9171701313
37Hotelová škola, OA a SPŠ TepliceTeplická průmyslovka87131701313
10SPŠ a VOŠ Písekninjago85161681515
29SPŠ elektrotechniky a informatiky Ostrava, p.o.BO Ajty77251611616
31Střední škola teleinformatiky, Ostrava, p. o.Šupáci z Ostravy86141571717
3SŠ a VOŠ aplikované kybernetikyNávrat V29171551818
28VOŠ a SŠT Česká TřebováDreamTeamVDA77251491919
30Střední škola teleinformatiky, Ostrava, p. o.insert name here80231482020
9SPŠ a VOŠ PísekBude hůř85161432121
5Stredná priemyselná škola elektrotechnická PrešovNulový Odpor84181412222
43SIT Port, Správa informačních technologií města PlzněHYDRA80231402323
38OA, VOŠ Uherské HradištěTPČ67281272424
15Střední průmyslová škola, Ústí nad LabemVaziho Jezdci verze 286141252525
14Střední průmyslová škola, Ústí nad LabemStředisko inteligence ÚnL77251232626
13Střední škola informačních technologií, Frýdek - MístekPR0PH3CY66301102727
23VOŠ a SPŠ JičínNaJZ41371012828
12Střední škola informačních technologií, Frýdek - MístekZelenáči8418842929
25Vyšší odborná škola a SPŠ elektrotechnická PlzeňSPŠE8418842929
1SPŠSE a VOŠ LiberecOchjoja Okle5534833131
26Vyšší odborná škola a SPŠ elektrotechnická PlzeňTři prasátka6728673232
27VOŠ a SŠT Česká TřebováIouťáci6630663333
45Gymnázium a Střední odborná škola, RokycanyGaSOS6332633434
44SOŠE, COP Hluboká nad VltavouNerdi z hlubin6233623535
18SPŠE V Úžlabině, Praha 10Úžlabinští poníci5235523636
32Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, HořovicePlug and Pray Reborn4436443737
2SPŠSE a VOŠ LiberecTrubketýři3538353838
6Stredná priemyselná škola elektrotechnická Prešov 03903939
7Stredná priemyselná škola elektrotechnická Prešov 03903939
8Stredná priemyselná škola elektrotechnická Prešov 03903939
24VOŠ a SŠ Boskovice 03903939
34Spojená škola, Komárňanská 28, Nové Zámky 03903939
39OA, VOŠ Uherské Hradiště 03903939
41VOŠ obalové techniky a Střední škola, Štětí 03903939