OLD‎ > ‎Archiv‎ > ‎

2011 - kategorie IND - regionální kolo

Umístnení

Jméno

Príjmení

Škola

1

Roman

Diviš

Univerzita Pardubice, FEI

2

Ondřej

Tománek

FEL ČVUT v Praze

3

Michal

Aron

Masarykova univerzita, Brno

4

Petr

Gregor

FIT ČVUT

5

Stanislav

Zitta

Univerzita Pardubice

6

Jan

Pecsok

MFF CUNI

7

Antonín

Klíč

FIT VUT v Brně

8

Jiří

Trhlík

Fakulta informačních technologií VUT v Brně

9

Martin

Bašti

FIT VUT Brno

10

Vít

Rek

FIT VUT v Brně

11

Michael

Pokorný

Střední škola aplikované kybernetiky

12

Pavel

Krobot

Brno University of Technology, Faculty of Information Technology

13

Ladislav

Balík

Univerzita Hradec Králové

14

Jan

Dražil

VOŠ a SPŠ Šumperk

15

Ondřej

Závodný

VUT-FEKT

16

Martin

Hátaš

UHK FIM

17

Matěj

Vaňátko

Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101

18

Tomáš

Chmelík

VOŠ a SPŠE

19

Lukáš

Kvídera

VOŠ a SPŠE

20

Jiří

Škorpil

VOŠ a SPŠ Šumperk

21

Viktor Bohuslav

Bohdal

FEL ČVUT


Miroslav

Babják

VUT Brno


Václav

Bašta

Univerzita Pardubice, DFJP, Aplikovaná informatika v dopravě


Tomáš

Benedikti

FIT VUT v Brně


Martin

Berka

VOŠ a SPŠE Plzeň


Vladimír

Brůžek

FIT VUT v Brně


Slavomír

Dittrich

FIT CVUT Praha


Petr

Dorušák

FIT VUT, Brno


Petr

Dorušák

FIT VUT, Brno


Radim

Dostál

Střední škola elektrotechniky a spojů v Ústí nad Labem


Jakub

Ďurčík

Střední škola elektrotechniky a spojů v Ústí nad Labem


Aleš

Dvořák

Střední škola aplikované kybernetiky, Hradec Králové


Petr

Fojtů

Západočeská univerzita v Plzni


Milan

Grénar

Brno University of Technology, Faculty of Electrical Engineering and Communication


Jan

Holešinský

FIT VUT v Brně


Filip

Holík

Univerzita Pardubice


Ondřej

Hornig

FIM UHK


Jan

Jaroš

PrF JU Ceske Budejovice


Jiří

Korotvička

CVUT


Martin

Kunc

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích


Tomáš

Lakota

Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o.


Radek

Lát

VUT v Brně, FIT


Jiří

Líbal

UHK FIM - IM5


Tomas

Lipovsky

FIT VUT Brno


Adam

Malik

FIT - VUT Brno


Tomáš

Matoulek

Střední škola aplikované kybernetiky


David

Miozga

Střední škola elektrotechniky a spojů, Ústí nad Labem


Jiří

Mlíčko

Spš a Voš Písek


Martin

Moučka

VOŠ a SOŠ Gustava Habrmana, Česká Třebová


Lukáš

Najman

Univerzita Hradec Králové, Fakulta informatiky a managementu


Erik

Novák

Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o.


Tomáš

Panský

Secondary school of applied cybernetics ltd.


Marek

Pivničkq

ZČU, FAV


Michal

Suchomel

ČVUT


Adam

Surák

VŠB-TU Ostrava


František

Sysel

FIT VUT Brno


Pavel

Šimurda

FIT VUT Brno


Jaroslav

Štefan

Univerzita Hradec Králové


Daniel

Tománek

VUT-FEKT


Tomáš

Valda

Voš a Soš Gustava Habrmana, Česká Třebová


Tomáš

Vodrážka

UHK FIM


Jakub

Wolf

VUT BRNO


Filip

Zapletal

VUT Brno