Výsledky IoE 2016

Kategorie NAG-IoE 2016

Hodnocení po on-site kole

pořadí

číslo týmu

jméno týmu

škola

Body 1.kolo

Body 2.kolo

Body 3.kolo

Body 4.kolo

Body onsite

Body

celkem

1

5

Malinovky

SŠ informačních technologií, Frýdek - Místek

69

65

80

89

130

433

2

24

SOSEHL-24

SOŠE - CoP, Hluboka nad Vltavou

64

70

69

64

136

403

3

22

Traktor Crew

VOŠ a SPŠE, Plzeň

75

66

61

50

142

394

4

14

LPLBERRY

SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové

66

76

58

70

112

382

5

11

BUG11

VOŠ a SPŠ, Jičín

58

68

52

57

142

377

6

12

KWKraspBians

SPŠ, Trutnov

53

74

51

0

180

358

7

2

motopa

SPŠ a VOŠ, Písek

53

59

69

51

122

354

8

9

Pink of Death

SŠINFIS, Plzeň

69

51

63

35

108

326

9

20

Amangers-Pi

SPŠE V Úžlabině, Praha

65

73

64

82

40

324

10

31

Sušenky

SPŠSE a VOŠ, Liberec

34

44

68

62

100

308

11

32

pyFlavor

Smíchovská SPŠ, Praha

43

49

46

61

100

299

12

30

HellTech

SOŠ strojní a elektrotechnická, Velešín

38

56

78

86

32

290

13

27

BINary95voID27

VOŠ obalové techniky a SŠ, Štětí

36

47

53

0

112

248

14

38

Trablšutink

SOŠ strojní a elektrotechnická, Velešín

55

33

66

72

20

246

15

29

Jsme_tu_Omylem

Univerzita J.E.Purkyně, Ústí nad Labem

53

41

70

57

20

241

16

26

malinaci

SPŠSE a VOŠ, Liberec

50

73

55

54

0

232

17

6

Disconnected

SPŠ a OA, Bruntál

50

36

22

15

100

223

18

25

EUBL

VOŠ obalové techniky a SŠ, Štětí

72

50

59

17

20

218

19

23

GASOS

GaSOS, Rokycany

64

58

36

0

40

198

20

4

Horké maliny

SPŠ elektrotechniky a informatiky, Ostrava

64

45

47

35

0

191

21

7

PiECE

SPŠ, Přerov

60

70

30

0

20

180

22

34

Divocí Koláčci

SPŠ, Ústí nad Labem

33

39

0

0

92

164

23

3

SPS_MASTERS

SPŠ elektrotechniky a informatiky, Ostrava

45

56

33

0

20

154

24

10

BlueTeam

SŠINFIS, Plzeň

57

30

15

0

40

142

25

1

Létající veverky

SOŠ a SOU, Hořovice

54

45

41

0

0

140

26

13

Raspberry Pi Occupy

SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové

59

59

0

0

0

118

27

40

TeamMeteo

SPŠE Ječná, Praha

0

0

44

69

0

113

28

8

dolphintornado

SPŠ, Přerov

47

32

13

0

20

112

29

16

RedEggs

SŠ informatiky, poštovnictví a finančnictví, Brno

56

28

15

0

0

99

30

41

SenseHat Pi

SPŠE Ječná, Praha

0

0

0

0

97

97

31

36

PiRats

VOŠ a SPŠ, Šumperk

0

37

34

0

12

83

32

17

Hrdinové

OA, VOŠ a JŠ, Uherské Hradiště

21

22

0

0

20

63

33

37

WirePi

SŠ informatiky, poštovnictví a finančnictví, Brno

49

0

0

0

0

49

34

28

CGV

Jihočeská univerzita, České Budějovice

36

0

0

0

0

36

35

21

pinaple21

SPŠE V Úžlabině, Praha

17

0

0

0

0

17

36

19

Supremes

VOŠ a SPŠ, Šumperk

1

0

0

0

0

1

37

15

N00Bians

SŠ informatiky, poštovnictví a finančnictví, Brno

0

0

0

0

0

0

37

33

kokosaci

Církevní gymnázium, Plzeň

0

0

0

0

0

0

37

18


OA, VOŠ a JŠ, Uherské Hradiště

0

0

0

0

0

0

37

35


VOŠ a SŠT, Česká Třebová

0

0

0

0

0

0

37

39


SOŠ strojní a elektrotechnická, Velešín

0

0

0

0

0

0


* Týmy jsou seřazeny dle celkového počtu bodů, červeně označený je výherce daného kola.